Bestuur

Het bestuur van Innofood bestaat uit:

Voorzitter:

 

Wouter Jansen van Velsen

directeur Mocca d’Or, Zwolle

Tevens voorzitter van de vakgroep Commercie

wjansenvanvelsen@moccador.com

 

 

 Penningmeester:

 

 

 

Jan Peter Müller

directeur Müller Fresh Food Logistics, Holten

janpeter.muller@muller.nl

Bestuursleden:

Thea%20Smit

Thea Smit, manager New Product Development Zwanenberg Food Group Almelo

Tevens voorzitter van de Vakgroep Ontwikkeling & Kwaliteit

t.smit@zwanenberg.nl

 

Pasfoto_Remco

Remco Rijsenbrij,

directeur operations Johma Salades BV / Salad Signature

Tevens voorzitter van de Vakgroep Operations

rrijsenbrij@saladsignature.com

 

Cor%20Brookhuis%20vierkant

Cor Brookhuis,

directeur Europastry Benelux B.V. Oldenzaal

Tevens voorzitter van de Vakgroep HRM

cbrookhuis@europastry.com

 

Jans_Hoekman1

Jans Hoekman,

manager van de cluster Food namens OOST N.V.

jans.hoekman@oostnl.nl

 

Ruben Braakhuis,

werkveldleider Voeding AOC Oost

rbraakhuis@aoc-oost.nl
 

 

foto%20zwart%20wit%20Gerry%20Hemink

Gerry Hemink,

Innovatiemakelaar TKI Agri & Food

gerry@heminkenco.nl

 Marketing & communicatie/ secretariaat:

 

Maureen Numan,

Marketing & communicatie/ secretariaat Stichting Innofood

info@innofood.org