Bestuur

Het bestuur van Innofood bestaat uit:

Voorzitter:

 

 

Wouter Jansen van Velsen

directeur Mocca d’Or, Zwolle

wjansenvanvelsen@moccador.com

 

 

 Penningmeester:

Barry stegeman

Barry Stegeman,

commercieel directeur Müller Fresh Food Logistics, Holten

barry.stegeman@muller.nl

 Secretaris:

foto%20Kees%20den%20Uijl

 

Kees den Uijl,

business development manager Koninklijke Euroma B.V. Wapenveld

k.den.uijl@euroma.com

Bestuursleden:

Thea%20Smit

Thea Smit, manager New Product Development Zwanenberg Food Group Almelo

Tevens voorzitter van de Vakgroep Ontwikkeling & Kwaliteit

t.smit@zwanenberg.nl

 

Pasfoto_Remco

Remco Rijsenbrij,

directeur operations Johma Salades BV / Salad Signature

Tevens voorzitter van de Vakgroep Operations

rrijsenbrij@saladsignature.com

 

Cor%20Brookhuis%20vierkant

Cor Brookhuis,

directeur Europastry Benelux B.V. Oldenzaal

Tevens voorzitter van de Vakgroep HRM

cbrookhuis@europastry.com

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Bart van Belleghem,

algemeen directeur Royal VIV Buisman Zelhem

Tevens voorzitter van de Vakgroep Commercie

bart.van.belleghem@dairy-trading.nl

Jans_Hoekman1

Jans Hoekman,

manager van de cluster Food namens OOST N.V.

jans.hoekman@oostnl.nl

 

Ruben Braakhuis,

werkveldleider Voeding AOC Oost

rbraakhuis@aoc-oost.nl
 

foto%20zwart%20wit%20Gerry%20Hemink

Gerry Hemink,

Innovatiemakelaar TKI Agri & Food

gerry@heminkenco.nl

 Secretariaat/Website:

 

Dini Kortman